Медичні експерти обговорили кризу управління в українській системі охорони здоров'я

КИЇВ — 23 червня 2017 року. Комітет АПУ з медичного права сумісно з Українським інститутом майбутнього, громадською спілкою з реорганізації охорони здоров’я, громадською організацією «Громадська ініціатива «Право на здоров’я»» провів засідання, присвячене процесам, які відбуваються в суспільній системі охорони здоров’я, порушивши питання контролю за якістю медичної допомоги.

Обговорення кризи управління в українській системі охорони здоров’я стало темою відкритої дискусії, яка відбулася 23 червня на базі Українського інституту майбутнього. В обговоренні взяли участь провідні експерти області, говорили про проблеми побудови актуальної стратегії управління якістю охорони здоров’я, науковий підхід до управління процесами реформування медичної галузі, а також навчання лікарів-управлінців.

У своїх доповідях учасники звернули увагу на катастрофічне погіршення стану навколишнього середовища, що багато в чому призводить до зниження якості життя українців та погіршення їх здоров’я, підкреслили необхідність комплексного підходу до проведення медичної реформи, яка включає, зокрема, детальний аудит всіх активів Міністерства охорони здоров’я, наявних на сьогоднішній день (О. Куценко).

Інші доповіді були присвячені проблемі навчання висококваліфікованих спеціалістів, які повинні отримати компетенцію, необхідну для ефективного управління системою медичних установ (А. Толстанов), а також потребі в розробці науково обґрунтованої системи управління процесами реформування медичної галузі (І. Шкобанець).

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?