Майстер-клас по обшуках та юридичні посиденьки — підсумки старту діяльності АПУ в Кривому Розі

КРИВИЙ РІГ — 14 грудня 2021 року. Відділення АПУ в Дніпропетровській області провели майстер-клас «Обшуки: як захищати клієнтів та що потрібно знати» та зібрали юристів міста на Юридичні посиденьки.

За сприяння Дмитра Шаповала адвокатського об'єднання «Glagos» Асоціація правників України відновлює активну діяльність в місті Кривий Ріг. 

На запрошення Відділення Дмитро Нікіфоров, адвокат, партнер Юридичної фірми Bargen провів майстер-клас.

Під час захожу з вітальними словами виступили Анастасія Лисенко, директорка юридичної фірми «Правова Константа», яка зазначила, що діяльність Асоціації правників України надзвичайно важлива в регіоні, та Дмитро Шаповал, керуючий партнер адвокатського об'єднання «Glagos». Дмитро наголосив, що розвиток правничої спільноти Кривого Рогу є пріоритетом для компанії, першим кроком стало підписання меморандуму про партнерство.

В ході майстер-класу обговорили передумови обшуку, запити правоохоронних органів, тимчасові доступи та судову практику. Дмитро пояснив, як  має діяти адвокат на обшуці та поділився корисними порадами як повернути вилучене майно.

Після офіційної частини учасники заходу продовжили спілкування в неформальній атмосфері в форматі Юридичних посиденьок.

«Запрошуємо правників Кривого Рогу долучатися до діяльності Відділення — буде весело, корисно та цікаво. Далі більше!», Дмитро Шаповал.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?