Медіація, як ефективний засіб для вирішення спорів: підсумки обговорення

ОДЕСА — 25 березня 2021 року. За ініціативи Відділення АПУ в Дніпропетровській області та Відділення АПУ в Одеській області, спільно з Комітетом медіації Ради адвокатів Одеської області відбулось обговорення на тему «Медіація, як ефективний засіб для вирішення спорів та додатковий інструмент для адвоката».

Ключовою спікеркою стала Світлана Сергєєва, адвокатка, Голова Відділення АПУ в Одеській області, координаторка Комітету АПУ з медіації, медіаторка, Віце-президентка Української академії медіації.

Під час зустрічі вона поділилась інформацією про те, для чого адвокату варто задіювати у своїй роботі інструмент медіації. Першочергово експертка окреслила відмінність медіації від інших видів переговорів, деталізувала принципи процедури та її сутність.

Крім того, слухачі дізналися, чим може бути корисна процедура медіації для клієнтів, у яких сферах медіація є найдієвішим інструментом, а також поділилась статистикою щодо виконання рішень та домовленостей, які були досягнуті в результаті цієї процедури.

В доповнення теоретичних аспектів, пані Сергєєва поділилась практичними знаннями та навела декілька прикладів спорів, які були вирішені шляхом застосування медіації, а також розповіла про практичні прийоми та методи.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?