Член Асоціації правників України очолив Дніпропетровську обласну раду

КИЇВ 17 грудня 2020 року. Головою Дніпропетровської обласної ради VIII скликання обраний член Ради Відділення АПУ в Дніпропетровській області Микола Лукашук. За відповідне рішення проголосували 95 депутатів на другому пленарному засіданні першої сесії облради.

Відповідно до вимог закону, пан Лукашук склав повноваження Голови Національної асоціації арбітражних керуючих України, яку очолював із листопада 2019 року та припинив діяльність арбітражного керуючого:

«Будучи патріотом Кривого Рогу та Дніпропетровської області, я вирішив не проґавити шанс стати максимально корисним своєму рідному регіонові», — зазначив Микола Лукашук.

Примітка.

Микола Лукашук народився 24 листопада 1980 року. Має дві вищих освіти: економічна за спеціальністю «Менеджмент організацій» і юридична за спеціальністю «Правознавство».

З листопада 2005 року працює в сфері банкрутства. Входить до складу робочої групи при Мін’юсті з питань удосконалення законодавства в цій галузі. З серпня 2019 року  член Ради Відділення АПУ в Дніпропетровській області.

Спільнота АПУ щиро вітає колегу з обранням і бажає сил та наснаги на шляху вдосконалення регіону!

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?