АО Glagos — партнер Відділення АПУ в Дніпропетровській області в м. Кривому Розі

КИЇВ — 21 грудня 2021 року. Відділення АПУ в Дніпропетровській області уклало меморандум про співробітництво з Адвокатським об’єднанням Glagos.

Документ підписали Інна Ліньова, виконавча директорка АПУ, та Дмитро Шаповал, керуючий партнер АО Glagos.

Співпраця була затверджена з метою підтримки діяльності Відділення Асоціації правників України в Дніпропетровській області в м. Кривому Розі та посилення активності й ефективності громадського руху, зокрема, шляхом втілення корисних проєктів у 2022 році, об’єднання правників, сприяння поступовій відбудові правничої професії та укріплення її авторитету в суспільстві.

«З відкриттям офісу в м. Кривому Розі ми поставили собі завдання сприяти розвитку регіонального ринку, докладати зусиль до його покращення. І неможливо виконати це завдання без Асоціації, найбільшої і найефективнішої правничої спільноти. Ми хочемо додати гучності голосу АПУ в Кривбасі, адже це місто однозначно заслуговує гідне місце не лише на промисловій, але і юридичній карті України», — зазначив Дмитро Шаповал.

Адвокатське об’єднання Glagos — перша юридична фірма в Україні, що працює виключно на умовах плати за результат. Glagos вважають, що форма оплати за здобуту перемогу, а не процес її можливого добуття, є найбільш чесною та зрозумілою для клієнтів.

З самого початку історії Glagos дотримується принципу нульової толерантності до корупції і всі перемоги для клієнтів добуває, а не купує.

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?