Правники проаналізували законопроект про ТОВ

КИЇВ — 30 січня 2017 року. Комітет АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права провів засідання, присвячене обговоренню особливостей законопроекту про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю.

Спікером виступив Віталій Пацюк, адвокат, партнер, співкерівник департаменту корпоративного права та злиття і поглинання ЮК «КПД Консалтинг». Модерував дискусію Роман Титикало, голова Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права, адвокат, керівник АБ «Титикало та партнери», депутат Київської обласної ради.

Під час засідання учасники проаналізували відповідність законопроекту про ТОВ своїй меті. Спершу всі поділилися своїми очікуваннями щодо нього, потім перейшли до ретельного аналізу всіх запропонованих змін.

Першою новелою, яка одразу привертає увагу, є необмежена кількість учасників товариства. Документом передбачається можливість укладення корпоративного договору, який вимагатиме письмової форми, конфіденційності та забезпечуватиметься неустойкою. Цікавою є зміна зменшення переліку обов’язкових відомостей до статуту: замість попередніх десяти, тепер необхідними будуть лише три. Зміни торкнулись і сфери статутного капіталу, номінальна вартість часток учасників відтепер виражатиметься у гривнях, а не у відсотках. Загалом, у законопроекті міститься багато змін, необхідність та результативність яких ще потрібно обговорювати. Як і вирішувати проблеми, що залишилися без уваги.

Долучайтеся до діяльності Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права та надсилайте свої пропозиції і побажання на адресу: komitet@uba.ua.

З презентацією заходу можна ознайомитись за посиланням.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?