Комітет АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права розпочинає спецсерію вебінарів

КИЇВ — 05 травня 2021 року. Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права Асоціації правників України запрошує до участі в спеціальній серії заходів з сімейного права. Упродовж тижня ми обговоримо нагальні нюанси сімейного законодавства, останньої практики, найдієвіші стратегії й тактики захисту та відповімо на питання, які цікавлять саме вас. Серед спікерів — представники Ради Комітету АПУ. Встигніть зареєструватися — надаємо перелік анонсів.

Аліменти на дитину: як захистити інтереси та майно платника від недобросовісних посягань стягувача?

17 травня, 16:00-17:00 

 Реєстрація за посиланням.

Інтереси дитини та розмір аліментів, співвідношення прав стягувача та обов’язків платника аліментів, аліментний договір: ключові положення для платника, запобіжники та механізми контролю, судовий наказ про стягнення аліментів і захист інтересів платника аліментів у позовному провадженні. Про це й не тільки поговоримо 17 травня.

Ключова спікерка — Ольга Лепіхіна, членкиня Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права, радниця ЮФ Asters.

Гаазька Конвенція від 1996 року. Реальні можливості vs. Українські реалії застосування

19 травня, 16:00-17:00

Реєстрація: за посиланням.

Обговорення присвячено Гаазькій Конвенції про юрисдикцію, право, що застосовується, визнання, виконання та співробітництво щодо батьківської відповідальності та заходів захисту дітей від 19 жовтня 1996 року. Її положеннями встановлено міжнародно-правовий механізм захисту особи чи майна дитини.

Ключовий спікер — Олександр Губін, член Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права, старший юрист AGA Partners.

Поділ майна осіб, які проживають однією сім’єю без реєстрації шлюбу: стратегія і тактика захисту

21 травня, 16:00-17:00

Реєстрація: за посиланням.

Третій захід із серії щодо з сімейного права, присвячений питанню поділу майна осіб, які проживають у фактичному шлюбі — від окремих аспектів до актуальної практики Верховного Суду.

Ключова спікерка — Олена Сібірцева, членкиня Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права, старша юристка A.G.A. Partners law firm, адвокатка.

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?