Як захистити свої права в кредитних правовідносинах з банками?

КИЇВ – 12 грудня 2014 року. Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права провів засідання на тему: «Захист прав та інтересів кредиторів, боржників та поручителів у взаємовідносинах з банками - сучасний стан».

Доповідачами на заході виступили: Олег Давиденко, керуючий партнер, ЮФ «ARIES», Юрій Краснолюдський, начальник відділу правової підтримки великих корпоративних клієнтів та структурованого фінансування UniCredit Bank (ПАТ УкрСоцБанк) та Анастасія Москаленко, адвокат, партнер ЮФ «Москаленко і Партнери». Модерував засідання Роман Титикало, голова Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права, науковий радник АК «Правочин».

В ході заходу експерти проаналізували основні факти, які впливають як на виникнення, так і на можливість ефективного швидкого закриття  заборгованості в кредитних правовідносинах та пособи захисту боржників у поручителів і кредитних спорах. Окрім цього, обговорили знакові правові висновки Верховного Суду України.

Не залишили поза увагою й існуючі умови обслуговування корпоративних клієнтів та валютне регулювання.

Долучайтесь до роботи Комітету та пропонуйте тематики засідань, які вас цікавлять найбільше. Надсилайте ваші пропозиції на адресу komitet@uba.ua. Нам цікава ваша думка!

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?