Відповідь НБУ щодо певних дій банків та небанківських фінустанов

КИЇВ — 06 липня 2018 року.Комітет з банківського, фінансового та страхового права Асоціації правників України 30 травня 2018 року звернувся до Голови Державної служби фінансового моніторингу Ігоря Черкаського та Голови Національного Банку України Якова Смолія з проханням повідомити позицію очолюваних ними органів щодо певних дій небанківських фінансових установ або установ банку. Детальніше зі змістом питань можна ознайомитись тут.

Цього тижня ми отримали відповідь на наше звернення від Департаменту фінансового моніторингу НБУ.

У НБУ повідомили, що з проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» можна ознайомитися на сайті Міністерства фінансів України, де він розміщений для публічного обговорення, надання пропозицій та ініціатив.

Із відповідями на всі інші питання, що містилися у зверненні, можна ознайомитися у листі-роз’ясненні з питань фінансового моніторингу від 27 червня 2018 року № 25-0007/35547

Долучайтеся до роботи комітетів Асоціації правників України! Ми працюємо, щоб змінити практику застосування законодавства на краще.

Committee News

Do you have an interesting idea for an event?