Комітет АПУ вніс пропозиції до законопроекту про захист економічної конкуренції

КИЇВ - 3 жовтня 2017 року. Комітет Асоціації правників України звернувся до Комітету економічної політики Верховної Ради України та до Голови Комітету Андрія Іванчука особисто з проханням врахувати пропозиції Комітету АПУ з конкуренційного права при розгляді проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6723 від 14.07.2017 р.).

Вказані пропозиції мають на меті підвищити ефективність правового регулювання у цій сфері суспільних відносин, зокрема забезпечити гарантії захисту прав осіб, які беруть участь у розгляді органами Антимонопольного комітету України справ про порушення вказаного законодавства.

У зверненні підкреслено ті обставини, що Асоціація є всеукраїнською громадською організацією, яка об'єднує близько 6 000 правників з метою сприяння втілення в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудови правової держави та розвитку юридичної професії.

До лав АПУ входить велика кількість провідних експертів із різних сфер науки та практики, які, у свою чергу, володіють знаннями та широким практичним досвідом у відповідних галузях.

Зокрема, в АПУ активно функціонує Комітет з конкуренційного права (надалі – Комітет АПУ), серед пріоритетів і завдань якого є участь у вдосконаленні профільного законодавства.

Комітетом АПУ було розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6723 від 14.07.2017 р.) Загалом, позитивно оцінюючи цілі запропонованих змін, Комітет АПУ підготував пропозиції до законопроекту.  Комітет АПУ просить врахувати зазначені пропозиції.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?