Комітет АПУ вніс пропозиції до законопроекту про захист економічної конкуренції

КИЇВ - 3 жовтня 2017 року. Комітет Асоціації правників України звернувся до Комітету економічної політики Верховної Ради України та до Голови Комітету Андрія Іванчука особисто з проханням врахувати пропозиції Комітету АПУ з конкуренційного права при розгляді проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6723 від 14.07.2017 р.).

Вказані пропозиції мають на меті підвищити ефективність правового регулювання у цій сфері суспільних відносин, зокрема забезпечити гарантії захисту прав осіб, які беруть участь у розгляді органами Антимонопольного комітету України справ про порушення вказаного законодавства.

У зверненні підкреслено ті обставини, що Асоціація є всеукраїнською громадською організацією, яка об'єднує близько 6 000 правників з метою сприяння втілення в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудови правової держави та розвитку юридичної професії.

До лав АПУ входить велика кількість провідних експертів із різних сфер науки та практики, які, у свою чергу, володіють знаннями та широким практичним досвідом у відповідних галузях.

Зокрема, в АПУ активно функціонує Комітет з конкуренційного права (надалі – Комітет АПУ), серед пріоритетів і завдань якого є участь у вдосконаленні профільного законодавства.

Комітетом АПУ було розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6723 від 14.07.2017 р.) Загалом, позитивно оцінюючи цілі запропонованих змін, Комітет АПУ підготував пропозиції до законопроекту.  Комітет АПУ просить врахувати зазначені пропозиції.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?