Соцмережі юриста: практичні поради та лайфхаки
ТЕРНОПІЛЬ - 24 липня 2020 року. Відбувся вебінар на тему: Соцмережі юриста: практичні поради та лайфхаки, організований Відділенням АПУ в Тернопільській області.
З вітальними словами виступила Ольга Боднар, Голова Відділення АПУ в Тернопільській області.
Із доповіддю виступила Діана Малолєткіна, маркетолог, SMM-спеціаліст, засновниця професійної школи Marketing HUB Ternopil. Діана розпочала доповідь із запитання чи потрібні соцмережі юристові та зазначила, що багато людей шукають інформацію, купують шукають контакти саме в соцмережах.
Діана розпочала доповідь з питання, яку соцмережу обрати, плюси і мінуси кожної із них. “Важливо створити та вести сторінку самостійно із свого фейсбук-профілю та своїх девайсів, без залучення помічників”, відзначила Діана. Також, говорили про важливість контенту в соцмережах. Як він допомагає формувати імідж компанії чи особистого бренду? Як писати, щоб не було розриву між тим, що в соцмережах і тим яка насправді компанія?
Наступним до обговорення постало питання, з чого починається SMM та робота з контентом? "Завжди з стратегії, тактики і потім контенту. Треба більше писати те, на чому ви спеціалізується але слідкувати, щоб інформація не була однотипною. Використовуйте 40% контенту який залучає, 30% користувацького, 25% навчального і лише 5% того, що продає. Ба більше, щоб бути цікавим в соцмережах, потрібно жити цікавим життям”, відзначила Діана. Також, бажано використовувати єдиний стиль, кольорову гаму та мікрокопірайтинг.
Далі Діана говорила про рекламу та просування, а саме партнерство, таргетовану рекламу, співпрацю з блогерами. Окремо відзначила питання натхнення: звідки його черпати; де брати ідеї; за чим слідкувати? Доповідачка порадила, завжди залишатись собою, але при цьому знаходити свою відмінність від інших.
На завершення Діана поділилась інформацією про що писати, як писати цікаві пости, та порадила декілька книг по копірайтингу із посилання на сайти, які можуть допомогти у веденні сторінки.
Презентація доповідачки знаходиться тут.
Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням.