Реформа виконавчої служби в Україні – які перспективи?

ЛЬВІВ – 7 травня 2015 року. Комітет з конкурсного права Асоціації правників України провів круглий стіл, присвячений реформуванню державної виконавчої служби в Україні за підтримки АО "Матвіїв і партнери".

«Зазвичай, обговорення всіх законодавчих ініціатив та реформ прозодить у столиці. Дуже приємно,що ця традиція починає змінюватись, і ми сьогодні таким широким співтовариством обговорюємо реформу системи виконання судових рішень», - зазначив Президент АПУ Денис Бугай на відкритті заходу.

Реформа системи виконання судових рішень є одним з пріоритетів державної політики та роботи не лише профільних державних органів, але й експертної спільноти. Прискіплива увага до цього процесу прикута і зі сторони міжнародних інституцій – таких як Світовий банк та Міжнародний валютний фонд.

На засіданні були винесені такі питання: чи вплине судова реформа на якістьонання рішень, реорганізація Державної виконавчої служби та перші підсумки життя з електронними торгами СЕТАМ.

Модерувала дискусію на круглому столі Роксолана Костур, партер АО «Матвіїв і партнери». Суддя Львівського окружного адміністративного суду Володимир Кравчук представив позицію судді щодо виконання судових рішень та надав корисні поради колегам-юристам.

Член Робочої групи при Адміністрації Президента України, член Ради Комітету з конкурсного права, партнер ЮК «Аріо Кепітал Груп» Юліан Хорунжий представив узгоджений Робочою групою законопроект про реформу системи виконання судових рішень, який напередодні був схвалений Радою з судової реформи. На його переконання, проект має всі шанси бути прийнятим ще до осені.

У заході також взяли участь керуючий партнер ЮФ «Українська правнича група», кандидат у члени ВРЮ Ігор Фомін, радник ЮГ LCF Володимир Дерев'янчук, керуючий партнер АО «Матвіїв і партнери» Сергій Матвіїв, судді Львівського окружного адміністративного суду, господарського суду Львівської області, Львівського апеляційного адміністративного суду, юрисконсульти, представники Міністерства юстиції України та ДВС.

З детальнішою інформацію щодо Комітету з конкурсного права АПУ можна ознайомитися за посиланням

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?