Андрій Авторгов — член Дисциплінарної комісії приватних виконавців

КИЇВ — 27 жовтня 2021 року. Відбувся VII з’їзд Асоціації приватних виконавців України (АПВУ), метою якого стало затвердження звіту голови АПВУ, кошторису організації на наступний рік, змін до Статуту АПВУ, ухвалення нового Кодексу етики приватного виконавця, оновлення складу членів Дисциплінарної комісії приватних виконавців від АПВУ, членів Кваліфікаційної комісії приватних виконавців від АПВУ, а також обрання на вакантне місце члена Ревізійної комісії АПВУ.

До Дисциплінарної комісії приватних виконавців від АПВУ обрано Андрія Авторгова, в.о. Голови Комітету АПУ з конкурсного права, приватного виконавця. В Андрія значна дисциплінарна практика, про яку він розповів:

«Я маю досить великий досвід дисциплінарної практики /з іронією/. Зокрема, і сумний досвід. У 2018 році Дисциплінарна комісія при Міністерстві юстиції припинила мою діяльність як приватного виконавця. Це рішення було оскаржене мною до суду та скасовано в судовому порядку, відповідно, воно пройшло через апеляційну та касаційну інстанції.

Також боржник, подавши скаргу до Дисциплінарної комісії, оскаржив мої дії в судовому порядку, і всі судові інстанції підтвердили мою правоту, а у задоволенні скарги боржника у визнанні моїх дій неправомірними було відмовлено. Я виявився абсолютно правий, і це покарання було повністю несправедливим.

У 2019 році мене було призначено по квоті Міністерства юстиції у якості члена Дисциплінарної комісії приватних виконавців. Я був членом Комісії близько пів року, після того мене виключили зі складу. Як я розумію, гра в демократію з боку Міністерства скінчилася.

Знову ж таки,  в Дисциплінарній комісії, де є 4 члена від Мін’юсту, 1 суддя і 4 приватних виконавця, встановився паритет за допомогою голосу судді, а точніше — перевага Міністерства юстиції України.

Вчора відбулися вибори. Як на мене, змагалися і були обрані всі гідні та достойні кандидатури до Дисциплінарної комісії приватних виконавців. Було переобрано Олексія Соломка та Георгія Парфьонова, також було науковицю Ольгу Вербу та мене.

Балотуючись, я обіцяв колегам бути незалежним і справедливим, не піддаватися будь-якому тиску як з боку Міністерства юстиції, так і своїх колег. Сподіваюся, що мені це вдасться.

Насправді моя дисциплінарна практика дещо більша, ніж робота і судова війна з Дисциплінарною комісією. До 2017 року я здійснював адвокатську діяльність і мав кейси, зокрема, адвоката, якого було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та призупинено діяльність на пів року, також я захищав арбітражного керуючого, в мене була й справа щодо судді, звільненої за порушення присяги. Нам відмовив тоді Вищий адміністративний суд України, але суддя знайшла справедливість лише в ЄСПЛ.

Тому питання дисциплінарної практики не нове для мене, і сподіваюся бути справедливим, чесним, неупередженим щодо своїх колег».

Правнича спільнота щиро вітає Андрія з обранням і бажає реалізувати всі плани та завдання, які має Дисциплінарна комісія приватних виконавців!

Вступити до АПУTelegram-каналYouTube-канал.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?