Комітет з конкурсного права

Ірина Сербін

Голова комітету з конкурсного права

Ірина Сербін

Партнер ЮФ «Аріо»

irina_serbin@ukr.net

Шановні колеги! 

Комітет з конкурсного права АПУ об’єднав правників, практикуючих юристів, адвокатів, науковців, суддів, які спеціалізуються у досить специфічній галузі права — конкурсному процесі.

На регулярних засіданнях Комітету обговорюються важливі теоретичні питання, недоліки спеціального законодавства та пов’язані з ними проблеми правозастосування.

Як правило, засідання проходять у відкритому режимі, тому участь у них бере широке коло наших колег, які поки що не є членами АПУ.

Дискусії навколо піднятих питань точаться досить жваво, але зазвичай за результатами роботи Комітету з конкретного питання ми знаходимо спільну позицію. Висновки публікуються на медіаресурсах АПУ та в іншій юридичній пресі.

Основним стратегічним завданням, яке поставили перед собою учасники роботи Комітету, є створення проекту якісно нового законодавства з банкрутства.

Усіх, кого цікавить ця проблематика, запрошую брати активну участь у роботі нашого Комітету.

План роботи Комітету з конкурсного права на 2016 рік. 

Підкомітет з виконавчого провадження

Заступники голови

Ігор Ніколаєв

Ігор Ніколаєв

Юридичний радник Центру комерційного права

inikolaev@clc.com.ua


РАДА КОМІТЕТУ:

В’ячеслав Джунь, професор кафедри цивільно-правових дисциплін Інститут права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом    
                    
Віталій Титич, арбітражний керуючий, адвокат керуючий партнер АО «Віталій Титич та партнери», Віце-Президент ГО  «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу»
   
Микола Гусак, суддя Верховного Суду України Член Вищої ради юстиції
   
Олександр Бірюков, радник ЮФ LCF, професор кафедри міжнародного приватного права ІМВ КНУ ім. Тараса Шевченка
   
Владислав Філатов, партнер АК  «Соколовський і Партнери», керівник практики з реструктуризації заборгованості і банкрутства, арбітражний керуючий
   

Ukraine- Draft # 2 of the Law on Improvement of the System of Enforcement of Decisions of Courts and Other Agencies (Officers)

Закон України «Про вдосконалення системи примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб)»

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ