US securities law: Deep dive

КИЇВ — 28 березня 2018 року. Комітет АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету спільно з Комітетом з банківського, фінансового та страхового права АПУ запросили колег на зустріч з американським адвокатом, експертом з криптотехнологій, який розповів про відношення органів США до токенізації та ICO.

«Господарем» заходу був Михайло Харенко, венчурний та криптоінвестор, партнер Sayenko Kharenko, який спеціалізується на супроводі складних проектів у галузі міжнародного фінансування та ринків капіталу. Особливий гість заходу — Гордон Ейнштейн, керуючий партнер CryptoLaw Partners, адвокат, експерт з криптотехнологій.

Гордон Ейнштейн отримав ступінь бакалавра з політичних наук в 1991 році в Університеті Брандіса в Бостоні, а згодом. у 1995 — ступінь бакалавра права в USC Gould School of Law в Лос-Анджелесі.

Спочатку Гордон надавав юридичні консультації з питань запуску стартапів, венчурного капіталу, інвестиційної діяльності, дотримання вимог законодавства, інтелектуальної власності та широкого спектру бізнес-законодавства. До 2016 року переважна більшість практики Гордона зосередилася навколо співпраці зі стартапами та фондами, які працюють у сфері криптовалют, блокчейну та фінтеку. У 2017 році він відкрив компанію під назвою CryptoLaw Partners.

Гордон часто виступає з лекціями як в США, так і за їх межами, і доволі часто перебуває з візитами в Україні. Серед ключових тем його доповідей — правове регулювання та розвиток криптовалют, юридичні аспекти фінтеку, структурування блокчейн-стартапів, ICOs та відповідності AML/KYC.

У своїй доповіді спікер проаналізував нормативну базу США, що регулює обіг цінних паперів в історичному контексті, та детально описав сучасні положення, що стосуються ринку цінних паперів, обігу криптовалют тощо. З деталями доповіді можна ознайомитися у презентації «US securities law: Deep dive».

Асоціація правників України дякує гостям заходу, модератору та гостю за участь у заході і сподівається, що Гордон не востаннє відвідав Київ зі своїми доповідями.

Committee News

Do you have an interesting idea for an event?