АПУ & «Таблеточки» — співпраця заради допомоги (завершено)

Щорічно від онкологічних захворювань у світі помирає 90 тисяч дітей, ще майже 180 тисячам ставлять діагноз «рак». В Україні кожного року такий діагноз отримуює понад 1000 дітей.

Ольга Кудієнко, засновник фонду «Таблеточки»:

«Моя мрія — щоб кожна людина в Україні допомагала одна одній, відгукувалась на проблему, включалася і робила те, що може зробити. Для того щоб перемогти рак, потрібно багато людей. Перемагає велика об’єднана сила. Так було завжди».

Що можна зробити?

Допомагати дітям — це насправді просто, і ми пропонуємо зробити спільний внесок у діяльність фонду «Таблеточки»! Першим благодійним заходом у межах співпраці стане майстер-клас з Вікторією Єсауленко, маркетинг-директоркою ЮФ «Астерс». Для участі можна зареєструватися за посиланням. Всі кошти, зібрані від проведення заходу, будуть передані Благодійному фонду «Таблеточки».

Слідкуйте за анонсами та долучайтеся до благодійності разом із Асоціацією правників України, адже разом наш голос гучніший!

*«Таблеточки» — найбільший благодійний фонд в Україні, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями. Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами 17 онковідділенням по всій Україні.