«Чи то розмова, чи то лекція» з Майклом Щуром про те, як не дати за$p@ти собі голову

Інформація про подію

Коли
25.11.2019
18:00 – 19:00
Де відбудеться
м. Київ, вул. Хрещатик, 6, оф. 2

Ми звикли до тренінгів та лекцій з особистісного росту, де коучі ставляться до нас, як до ніжних квіточок, розповідаючи про те, як стати крутим та незламним мачо.

Це не тренінг та не лекція про особистісний зріст, а наш доповідач  не сертифікований коуч. Він просто знає, як не дати за$p@ти собі голову та розповість про це вам. Він не намагатиметься переконати нас, що життя повне рожевих поні-єдинорогів, та визнає, що воно постійно закидає в нас кілотонни лайна. І нам не варто витрачати сили на те, щоб втекти від нього. Він навчить фільтрувати його.

Отже, — він розповість про гігієну власної свідомості, шляхи її збереження та кордони особистого простору, які надважливо уберігати від навали шлаку, а також про те, чому це — ключове у самозбереженні.

  • Де: офіс Асоціації правників України (м. Київ, вул. Хрещатик, 6, оф. 2).
  • Коли: 25 листопада 2019 року, 18:00 — 19:00.
  • Що важливо: спілкування відбудеться у форматі діалогу з учасниками.

Спікер:

Майкл Щур — український тележурналіст, актор, сценарист, музикант. 

ВАЖЛИВО! Всі кошти, зібрані від проведення заходу, будуть передані благодійному фонду «Таблеточки». Більше інформації — за посиланням https://uba.ua/ukr/news/6675/.

З усіх питань щодо заходу, а також можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: assistant@uba.ua. Контактна особа — Вікторія Мотя.

«Чи то розмова, чи то лекція» з Майклом Щуром про те, як не дати за$p@ти собі голову

Коли
25.11.2019
18:00 – 19:00
Де відбудеться
м. Київ, вул. Хрещатик, 6, оф. 2