Комітет з конкурсного права

Ірина Сербін

Голова комітету з конкурсного права

Ірина Сербін

Партнер ЮФ «Аріо»

irina_serbin@ukr.net

Шановні колеги! 

Комітет з конкурсного права АПУ об’єднав правників, практикуючих юристів, адвокатів, науковців, суддів, які спеціалізуються у досить специфічній галузі права — конкурсному процесі.

На регулярних засіданнях Комітету обговорюються важливі теоретичні питання, недоліки спеціального законодавства та пов’язані з ними проблеми правозастосування.

Як правило, засідання проходять у відкритому режимі, тому участь у них бере широке коло наших колег, які поки що не є членами АПУ.

Дискусії навколо піднятих питань точаться досить жваво, але зазвичай за результатами роботи Комітету з конкретного питання ми знаходимо спільну позицію. Висновки публікуються на медіаресурсах АПУ та в іншій юридичній пресі.

Основним стратегічним завданням, яке поставили перед собою учасники роботи Комітету, є створення проекту якісно нового законодавства з банкрутства.

Усіх, кого цікавить ця проблематика, запрошую брати активну участь у роботі нашого Комітету.

Підкомітет з виконавчого провадження

Заступники голови

Андрій Авторгов

Андрій Авторгов

Приватний виконавець

pv.avtorgov@gmail.com

Владислав Філатов

Владислав Філатов

Керівник експертної групи з банкрутства Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів

vladarfilatov@gmail.com


РАДА КОМІТЕТУ:

Ігор Ніколаєв, юридичний радник Центру комерційного права
   
Владислав Рєзніков, партнер ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»
   
Олександр Бірюков, радник ЮГ LCF, професор, д.ю.н.
   
В’ячеслав Джунь, професор кафедри цивільно-правових дисциплін Інститут права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва НАПрН України, д.ю.н.


Ukraine- Draft # 2 of the Law on Improvement of the System of Enforcement of Decisions of Courts and Other Agencies (Officers)

Закон України «Про вдосконалення системи примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб)»

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ