Звернення щодо роз'яснення методики проведення експертизи у сфері ІВ

КИЇВ – 12 липня 2018 року. Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України звернувся до  Директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Владислава Федоренка з проханням надати роз’яснення щодо деяких положень Методики проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації.

23 березня 2018 року Координаційна рада з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України розглянула та рекомендувала внесення до Реєстру методик проведення судових експертиз «Методику проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації», розроблену Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності. Зазначена Методика була внесена до Реєстру за реєстраційним кодом 13.6.01.

10 квітня 2018 року Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України провів захід, присвячений обговоренню питань Методики проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації, на який були запрошені співробітники Центру.

У результаті обговорення у членів Комітету виникли питання стосовно окремих положень Методики, які потребують з’ясування для правильного їх застосування при проведенні судових експертиз та здійснення оцінки висновків експертів з точки зору їх відповідності вимогам Методики.

З текстом звернення та переліком питань можна ознайомитись тут.

Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України сподівається на плідну співпрацю та очікує отримати відповідь від пана Владислава Федоренка, зі змістом якої ми вас ознайомимо на сайті АПУ.

Новини комітету

Юридична допомога