Звернення щодо роз'яснення методики проведення експертизи у сфері ІВ

КИЇВ – 12 липня 2018 року. Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України звернувся до  Директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Владислава Федоренка з проханням надати роз’яснення щодо деяких положень Методики проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації.

23 березня 2018 року Координаційна рада з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України розглянула та рекомендувала внесення до Реєстру методик проведення судових експертиз «Методику проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації», розроблену Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності. Зазначена Методика була внесена до Реєстру за реєстраційним кодом 13.6.01.

10 квітня 2018 року Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України провів захід, присвячений обговоренню питань Методики проведення експертних досліджень, пов’язаних із засобами індивідуалізації, на який були запрошені співробітники Центру.

У результаті обговорення у членів Комітету виникли питання стосовно окремих положень Методики, які потребують з’ясування для правильного їх застосування при проведенні судових експертиз та здійснення оцінки висновків експертів з точки зору їх відповідності вимогам Методики.

З текстом звернення та переліком питань можна ознайомитись тут.

Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України сподівається на плідну співпрацю та очікує отримати відповідь від пана Владислава Федоренка, зі змістом якої ми вас ознайомимо на сайті АПУ.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?