Розпочинається прийом заявок на посаду голів комітетів АПУ першої групи

Від сьогодні розпочинається перший етап виборів голів комітетів Асоціації правників України, який триватиме 7 календарних днів.

Протягом цього тижня відбуватиметься прийом заявок на посади голів комітетів Асоціації правників України до таких галузевих підрозділів:

  • Комітет з банківського, фінансового та страхового права;
  • Комітет з інтелектуальної власності;
  • Комітет з корпоративного права та фондового ринку;
  • Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету;
  • Комітет з податкового та митного права;
  • Комітет з процесуального права.

Пропозиції прийматимуться до 09 години 06 листопада.

Дані про кандидата на посаду голови Комітету прохання надсилати на електронну адресу komitet@uba.ua,зазначивши: прізвище, ім’я та по батькові кандидата, місце роботи та займану посаду, електронну адресу для листування та контактні номери телефонів.

Кандидати, яких рекомендовано, мають надати свою згоду балотуватися на посаду голови Комітету та своє бачення розвитку Комітету на найближчі 2 роки.

У разі самовисунення кандидата до листа необхідно додати заяву про самовисунення у довільній формі та програму розвитку Комітету на найближчі два роки.

Запропонувати кандидатуру або самовисунутись, згідно Положення про порядок проведення виборів до підрозділів АПУ, може лише член АПУ, який належить до відповідного Комітету. Переглянути належність кандидата/члена АПУ до відповідного галузевого підрозділу можна за посиланням.

З інформацією щодо компетенцій та повноважень голови Комітету АПУ Ви можете ознайомитися у Положенні про Комітети.

Інформація до відома:

Вибори голови Комітету мають форму електронного опитування та складаються з таких етапів:

Перший етап: прийом кандидатур на посаду голови відповідного Комітету. Тривалість — 7 календарних днів.

Другий етап: зустріч-знайомство членів Комітету з претендентами на посаду очільника Комітету задля знайомства, спілкування та презентації програми діяльності. Тривалість — 5 календарних днів, з дня закінчення прийому заявок.

Третій етап: електронне голосування. Кожному члену Комітету буде надіслано посилання на електронний бюлетень з кандидатурами на посаду голови Комітету та їх програмами розвитку галузевого підрозділу. Протягом 7 днів з моменту отримання такого повідомлення члени Комітету зможуть проголосувати, відмітивши гідних, на їх думку, претендентів.

У разі виникнення питань щодо процедури виборів голів комітетів АПУ ви можете звертатися до координатора комітетів та форумів Секретаріату АПУ за телефоном: (044) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.ua. Контактна особа — Тетяна Осауленко.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?