Асоціація правників України вітає перших приватних виконавців!

КИЇВ — 23 травня 2017 року. За повідомленням Міністерства юстиції України, за результатами кваліфікаційного іспиту перші десять осіб отримали доступ до професії приватного виконавця.

Для Асоціації правників України, а особливо для Комітету з конкурсного права, ця подія є дійсно визначною. Адже реформа системи виконавчого провадження була розроблена у межах АПУ й донині наші члени беруть активну участь у впровадженні реформи в життя.

«Можна констатувати, що від сьогодні в Україні з’явилася нова практична професія. Відповідно до повідомлення на веб-сайті Міністерства юстиції України Тимчасовою кваліфікаційною комісією приватних виконавців прийнято рішення про надання доступу до професії приватного виконавця 10 особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит. І хоча для остаточного набуття офіційного статусу приватного виконавця та включення інформації про цих осіб до Єдиного реєстру приватних виконавців України, цим особам залишилося здійснити ще декілька формальних кроків, зокрема організувати офіс та перевірити його в Мін’юсті, можна з упевненістю стверджувати, що впровадження реформи виконання судових рішень вже остаточно перейшло з теоретичної в практичну сферу», — зазначив член Правління АПУ, партнер ЮФ «Аріо» Юліан Хорунжий.

Коментуючи цю знакову подію, голова Комітету АПУ з конкурсного права Ірина Сербін звернула увагу на те, що «попереду перед приватними виконавцями нові виклики щодо забезпечення ефективного виконання судових рішень, формування дійсно незалежних органів професійного самоврядування та, чи не найголовніше для громадян України — спростування своїми діями міфів про «колекторів у законі».

Вітаємо перших приватних виконавців, бажаємо їм сил та натхнення, закликаємо їх діяти лише в правовому полі задля реального впровадження принципів правової держави та запрошуємо їх як представників нової правничої професії долучатися до Асоціації правників України!

Читати далі: новини Міністерства юстиції України.

Перелік осіб, які отримали свідоцтва приватного виконавця.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?