Реформа системи виконання судових рішень: обговорення у Харкові

ХАРКІВ – 20 листопада 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області та Комітет з конкурсного права провели круглий стіл «Реформа системи виконання судових рішень: законодавчий вимір».

Захід проходив у приміщенні Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Представники університету, користуючись нагодою, висловили свою готовність сприяти відкритому майданчику для діалогу представників юридичної спільноти та державних органів.

Власне, метою першого круглого столу був обмін думками та досвідом між адвокатами та суддями, представниками державних органів та громадськості арбітражними керуючими з приводу стану виконання судових рішень та очікуваних змін, які несе в собі реформа  виконавчої служби країни.

Із вітальним словом відкрив захід Максим Шевердін, член Правління Асоціації правників України, Голова Відділення АПУ в Харківській області, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери».

До учасників круглого столу звернувся також і Юліан Хорунжий, член Правління Асоціації правників України, партнер ЮФ «Аріо Кепітал Груп», який виступав у ролі модератора заходу. Він представив основні положення проектів Законів України «Про виконавче провадження» та «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», внесених Президентом на розгляд Парламенту.

Своїми думками з колегами поділився Андрій Сидоренко, начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області. 

«Спасибі організаторам. Приємно брати участь у таких заходах - радує відсутність порожньої балаканини і наповненість надважливою інформацією. Представник виконавчої служби компетентно розповів про проблеми її функціонування, а представник АПУ – професійно та грамотно представив законопроекти, спрямованих на реформування цієї служби», - ділиться враженнями Ірина Селіванова, к.ю.н., кафедри господарського права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого, радник ЮФ ILF. 

Під час круглого столу також були обговорені питання стягнення за судовими рішеннями на користь фізичних та юридичних осіб та прогноз зміни ситуації після запровадження реформи, питання допуску до професії приватного виконавця та самоуправління в новій професії тощо.  

Наступний захід на тему реформи системи виконання судових рішень пройде у Дніпропетровську цієї п'ятниці 27 листопада 2015 року.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?