Медіація та нові горизонти для юридичних професій

ХАРКІВ — 20 лютого 2020 року. Відбувся інтенсив, організований Відділенням АПУ в Харківській області, на тему: «Медіація та нові горизонти для юридичних професій».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Олексій Зайцев, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, партнер АО «Кролевецький та партнери».

В ролі експерта виступила Аліна Сергєєва, медіаторка, адвокатка, співавторка та викладачка сертифікатної програми «Теорія та практика медіації» (НЮУ ім. Ярослава Мудрого, м. Харків, 2017 — 2019 роки), наразі — дослідниця та експертка в Центрі медіації Асоціації випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого.

На заході обговорили перспективи впровадження та застосування медіації представниками юридичних професій в Україні. Учасники мали змогу ознайомитися з особливостями та основними принципами медіації загалом і роботи медіатора зокрема. Під час обговорення розглянули шляхи та форми впровадження медіації в роботі адвокатів, нотаріусів і приватних виконавців.

На завершення експерт відповіла на запитання та дала практичні поради учасникам заходу щодо застосування інструментів медіації.

Committee News

15 October 2019
24 February 2020

Legal assistance