Медіація та нові горизонти для юридичних професій

ХАРКІВ — 20 лютого 2020 року. Відбувся інтенсив, організований Відділенням АПУ в Харківській області, на тему: «Медіація та нові горизонти для юридичних професій».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Олексій Зайцев, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, партнер АО «Кролевецький та партнери».

В ролі експерта виступила Аліна Сергєєва, медіаторка, адвокатка, співавторка та викладачка сертифікатної програми «Теорія та практика медіації» (НЮУ ім. Ярослава Мудрого, м. Харків, 2017 — 2019 роки), наразі — дослідниця та експертка в Центрі медіації Асоціації випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого.

На заході обговорили перспективи впровадження та застосування медіації представниками юридичних професій в Україні. Учасники мали змогу ознайомитися з особливостями та основними принципами медіації загалом і роботи медіатора зокрема. Під час обговорення розглянули шляхи та форми впровадження медіації в роботі адвокатів, нотаріусів і приватних виконавців.

На завершення експерт відповіла на запитання та дала практичні поради учасникам заходу щодо застосування інструментів медіації.

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

У вас є цікава ідея заходу?