Безпечність харчових продуктів та агровиробництва: законодавчі виклики

ЧЕРКАСИ — 14 березня 2019 року. Відділення АПУ в Черкаській області та Комітет з аграрного права провели спільне засідання.

Під час заходу Мануел Айрапетов, юрист SBH Law Offices, виступив із доповіддю, під час  якої висвітлив такі теми:

• Доступ до ринку виробництва та охорона об’єктів санітарних заходів. Зокрема, законодавчо передбачені інструменти регулювання, державна реєстрація потужностей та експлуатаційний дозвіл.

• Безпека харчових продуктів. Новели законодавства. НАССР, а саме принципи імплементації, етапи впровадження та їх державний контроль.

• Застосування коштів рослин в рослинництві та ветеринарних препаратів у тваринництві.

Доповідь викликала інтерес у слухачів, особливу увагу привернула тема НАССР та доступ до ринку харчових продуктів.

«Перш за все, висловлюю вдячність АПУ за організацію заходу. Ця тема є актуальною та, як ми бачимо, має багато опорних точок, на які варто звернути увагу при організації усього процесу виробництва», — прокоментував Мануел Айрапетов.

У зв’язку з тим, що тема викликала неабиякий інтерес, було прийнято рішення провести серію доповідей. Наступний захід відбудеться у Києві 2 квітня 2019 року. Більше інформації та реєстрація на подію за посиланням.

Довідка:

HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Control Points) — аналіз ризиків та критичні контрольні точки — концепція, що передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку і управління небезпечними факторами, які істотно впливають на безпечність продукції при виробництві.

 

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?