Зустріч Ради Відділення АПУ в Харківській області

ХАРКІВ — 30 листопада 2018 року. Відбулася зустріч Ради Відділення АПУ в Харківській області.

Під час заходу обговорювали майбутнє впровадження бюджету у регіоні. Владислав Соколовський, член Правління АПУ, відповідальний за реалізацію проекту бюджетів відділень, зауважив, що зворотній зв’язок надзвичайно важливий, а тому спонукав присутніх прокоментувати свою думку щодо проекту та задавати максимально багато запитань. Члени Ради Відділення наголосили на тому, що впровадження бюджету надасть змогу проводити більше заходів у різних форматах.

Також порушили тему підвищення членських внесків. Роман Чумак, Голова Відділення у Харківській області, зауважив, що вони не підвищувалися тривалий час. Денис Бугай,Президент АПУ 2013 — 2017 рр., запевнив, що важливим питанням є розуміння усіх людей, які є частиною АПУ, переваг членства в Асоціації, а саме: можливість професійного розвитку, комунікації з лідерами ринку, соціальної та лідерської реалізації, налагоджувати контакти з колегами з різних регіонів країни та різних спеціалізацій і професій, активно проводити час з колегами та друзями, а також впливати на події в країні.

У свою чергу, Максим Шевердін, член Правління АПУ, наголосив, що важливим для розвитку Відділення є кількість проведених заходів, круглих столів, обговорень тощо.

Окрім цього, Вікторія Краснова, керівник напряму «Спільнота» АПУ, повідомила, що у 2019 році вибори Президента АПУ відбудуться у Харкові у межах Східноукраїнського юридичного форуму (попередні дати проведення — кінець травня).

За словами усіх учасників, для успіху Східноукраїнського юридичного форуму необхідно напрацювати цікаву та корисну програму.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?