Зустріч Ради Відділення АПУ в Харківській області

ХАРКІВ — 30 листопада 2018 року. Відбулася зустріч Ради Відділення АПУ в Харківській області.

Під час заходу обговорювали майбутнє впровадження бюджету у регіоні. Владислав Соколовський, член Правління АПУ, відповідальний за реалізацію проекту бюджетів відділень, зауважив, що зворотній зв’язок надзвичайно важливий, а тому спонукав присутніх прокоментувати свою думку щодо проекту та задавати максимально багато запитань. Члени Ради Відділення наголосили на тому, що впровадження бюджету надасть змогу проводити більше заходів у різних форматах.

Також порушили тему підвищення членських внесків. Роман Чумак, Голова Відділення у Харківській області, зауважив, що вони не підвищувалися тривалий час. Денис Бугай,Президент АПУ 2013 — 2017 рр., запевнив, що важливим питанням є розуміння усіх людей, які є частиною АПУ, переваг членства в Асоціації, а саме: можливість професійного розвитку, комунікації з лідерами ринку, соціальної та лідерської реалізації, налагоджувати контакти з колегами з різних регіонів країни та різних спеціалізацій і професій, активно проводити час з колегами та друзями, а також впливати на події в країні.

У свою чергу, Максим Шевердін, член Правління АПУ, наголосив, що важливим для розвитку Відділення є кількість проведених заходів, круглих столів, обговорень тощо.

Окрім цього, Вікторія Краснова, керівник напряму «Спільнота» АПУ, повідомила, що у 2019 році вибори Президента АПУ відбудуться у Харкові у межах Східноукраїнського юридичного форуму (попередні дати проведення — кінець травня).

За словами усіх учасників, для успіху Східноукраїнського юридичного форуму необхідно напрацювати цікаву та корисну програму.

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023