Адвокатське розслідування: обговорення у Харкові

ХАРКІВ — 29 травня 2018 року. Відділення АПУ в Харківській області провело семінар, на якому розглянули особливості проведення адвокатських розслідувань.

Захід відбувся за ініціативи Марини Старовойтової, адвоката, заступника голови правління ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів», яка радо поділилася з присутніми колегами власними навичками та напрацюваннями, зокрема, шаблонами запитів та звернень до державних органів і установ, які особисто використовує під час адвокатського розслідування.

Спікер звернула увагу на ефективні прийоми і засоби забезпечення прав та законних інтересів клієнта при здійсненні професійного захисту від кримінального переслідування.

Учасники заходу активно підтримували дискусію та брали участь в обговоренні, спираючись як на отримані поради, так і на власний досвід у цій сфері.

Наприкінці пані Марина наголосила на основному правилі ефективного та дієвого адвокатського розслідування. Мова йшла про впевненість у досягненні майбутнього результату.

Щиро вдячні всім за активну участь!

Окремо висловлюємо подяку Марині Старовойтовій за цікавий та змістовний виступ та правовому клубу Pravokator за надання локації для проведення заходу.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?