Адвокатське розслідування: обговорення у Харкові

ХАРКІВ — 29 травня 2018 року. Відділення АПУ в Харківській області провело семінар, на якому розглянули особливості проведення адвокатських розслідувань.

Захід відбувся за ініціативи Марини Старовойтової, адвоката, заступника голови правління ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів», яка радо поділилася з присутніми колегами власними навичками та напрацюваннями, зокрема, шаблонами запитів та звернень до державних органів і установ, які особисто використовує під час адвокатського розслідування.

Спікер звернула увагу на ефективні прийоми і засоби забезпечення прав та законних інтересів клієнта при здійсненні професійного захисту від кримінального переслідування.

Учасники заходу активно підтримували дискусію та брали участь в обговоренні, спираючись як на отримані поради, так і на власний досвід у цій сфері.

Наприкінці пані Марина наголосила на основному правилі ефективного та дієвого адвокатського розслідування. Мова йшла про впевненість у досягненні майбутнього результату.

Щиро вдячні всім за активну участь!

Окремо висловлюємо подяку Марині Старовойтовій за цікавий та змістовний виступ та правовому клубу Pravokator за надання локації для проведення заходу.

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

Долучайтесь до АПУ

Будьте в курсі актуальних новин від Асоціації правників України. Отримайте доступ до корисної інформації та освітніх можливостей. Ми будемо раді проконсультувати вас і надати всю необхідну підтримку.