Стартували вибори до складу рад комітетів першої групи

КИЇВ — 15 січня 2018 року. Із сьогоднішнього дня і протягом цього тижня триватиме прийом заявок на посади членів рад комітетів першої групи, до якої увійшли такі галузеві підрозділи:

1. Комітет з аграрного права.

2. Комітет з альтернативних вирішень спорів.

3. Комітет з банківського, фінансового та страхового права.

4. Комітет з інтелектуальної власності.

5. Комітет з конституційного права, адміністративного права та прав людини.

6. Комітет з корпоративного права та фондового ринку.

7. Комітет з питань енергетики, нафти та газу.

8. Комітет з питань ЗМІ та рекламного права.

9. Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету.

10. Комітет з податкового та митного права.

11. Комітет з процесуального права.

12. Комітет з трудового права.

Запропонувати кандидатуру(и) на посаду члена ради комітету можливо через google-форму, посилання на яку кожен член відповідного Комітету отримає на свою електронну адресу, вказану ним при реєстрації.

Звертаємо увагу на необхідність актуалізації адреси своєї електронної скриньки (оновити контактні дані можливо шляхом написання листа на скриньку members@uba.ua).

Кандидат на посаду члена Ради має надіслати свою програму розвитку Комітету на найближчі два роки на електронну скриньку komitet@uba.ua. Період надсилання програми: з моменту подачі кандидатури та не пізніше ніж за 2 календарних дні до дня початку електронного голосування.

Запропонувати кандидатуру або самовисунутись згідно Положення про порядок проведення виборів до підрозділів АПУ може лише член АПУ, який належить до відповідного Комітету. Переглянути належність члена АПУ до відповідного галузевого підрозділу можна за посиланням.

З інформацією щодо повноважень членів ради комітету АПУ Ви можете ознайомитись у Положенні про Комітети. 

Інформація до відома:

Вибори ради комітету мають форму електронного опитування та складаються з таких етапів:

Перший етап: прийом кандидатур на посади членів рад комітетів. Тривалість — 7 календарних днів.

Другий етап: за необхідності, засідання членів комітету, на якому кандидат(и) на посаду члена ради комітету презентує(ють) свою(ї) програму(и) розвитку. Тривалість — 5 календарних днів, з дня закінчення прийому заявок.

* Для включення кандидатури до електронного бюлетеню кандидат має подати свою програму розвитку галузевого підрозділу на найближчі 2 роки.

Третій етап: електронне голосування. Кожному членові відповідного Комітету буде надіслано посилання на електронний бюлетень з кандидатурами на посади членів рад та їх програмами розвитку. Протягом 7 календарних днів з моменту отримання такого повідомлення члени комітету зможуть проголосувати, відмітивши гідних, на їх думку, претендентів.

За результатами голосування обрані особи затверджуються Правлінням на посади членів Рад Комітетів.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо процедури виборів членів рад комітетів ви можете звернутися до координатора комітетів та форумів Секретаріату АПУ за телефоном: +38 (044) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.ua. Контактна особа — Тетяна Осауленко.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?