Засідання літературного клубу Відділення АПУ в Харківській області

ХАРКІВ — 23 вересня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області провело чергове довгоочікуване засідання літературного клубу.

Доповідачем на заході виступив Роман Москаль, адвокат, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери». Під час заходу було обговорено твір Е. Шмідта та Дж. Коена «Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя». Дати відповідь на питання: «Що чекає на світ у найближчому майбутньому і яким чином ці зміни вплинуть на кожного?» — таке завдання було поставлене перед учасниками заходу.

Справді, технології настільки швидко змінили наше життя, що зараз важко передбачити, чи залишиться щось неможливе для нас років через десять. І якщо наше майбутнє пов’язане з «цифрою», варто бути готовим до того, щоб із розумом використовувати ті можливості, які вона нам несе.

«Варто знати, що до книги потрібно ставитися, як до підказки для життя... вишукувати в ній точні знання і йти. Іти від книжки до книжки. Адже книга — це тільки шлях!» (В. Шкловський). Дякуємо Роману Богдановичу та усім учасникам заходу за те, що приєдналися до нашого шляху уперед. Чекаємо на наступну зустріч!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?