Засідання літературного клубу Відділення АПУ в Харківській області

ХАРКІВ — 23 вересня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області провело чергове довгоочікуване засідання літературного клубу.

Доповідачем на заході виступив Роман Москаль, адвокат, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери». Під час заходу було обговорено твір Е. Шмідта та Дж. Коена «Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя». Дати відповідь на питання: «Що чекає на світ у найближчому майбутньому і яким чином ці зміни вплинуть на кожного?» — таке завдання було поставлене перед учасниками заходу.

Справді, технології настільки швидко змінили наше життя, що зараз важко передбачити, чи залишиться щось неможливе для нас років через десять. І якщо наше майбутнє пов’язане з «цифрою», варто бути готовим до того, щоб із розумом використовувати ті можливості, які вона нам несе.

«Варто знати, що до книги потрібно ставитися, як до підказки для життя... вишукувати в ній точні знання і йти. Іти від книжки до книжки. Адже книга — це тільки шлях!» (В. Шкловський). Дякуємо Роману Богдановичу та усім учасникам заходу за те, що приєдналися до нашого шляху уперед. Чекаємо на наступну зустріч!

Новини відділеннь

У вас є цікава ідея заходу?