Величні за власним вибором: обговорення в Харкові

ХАРКІВ – 08 квітня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області провело перше в 2015 році засідання книжкового клубу, присвячене обговоренню  твору  Джима Коллінза «Величні за власним вибором».

Цікавим засідання зробила розповідь Романа Москаля, партнера ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери».

Автор твору, Джим Коллінз, являється американським бізнес-консультантом, письменником та  дослідником.

В основі його книги – багаторічне дослідження, що мало на меті сформулювати головні принципи ведення бізнесу в несприятливих умовах. Ґрунтуючись на строгих наукових висновках, автори формують гіпотези, які потім підтверджують або спростовують фактами. Чому в умовах економічної нестабільності одні компанії процвітають, інші ж – занепадають? Які риси відрізняють лідерів, що успішно долають негативні обставини, від тих, хто не може впоратися з ними? У пошуках відповіді на ці запитання автори приходять до несподіваних висновків.

Автори книги, на прикладі 20 найуспішніших компаній США, досліджують 5 правил успішного розвитку компанії.

Під час зустрічі колеги дізнались, як перемагати в будь-яких, навіть найбільш екстремальних умовах, як знаходити правильний шлях і будувати величну компанію, що здатна не просто реагувати на події, а створювати їх.

Наступне засідання Книжкового клубу Відділення АПУ в Харківській області буде ще більш цікавішим та пізнавальним, тому слідкуєте за нашими новинами та долучайтесь до активної роботи!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?