Величні за власним вибором: обговорення в Харкові

ХАРКІВ – 08 квітня 2015 року. Відділення АПУ в Харківській області провело перше в 2015 році засідання книжкового клубу, присвячене обговоренню  твору  Джима Коллінза «Величні за власним вибором».

Цікавим засідання зробила розповідь Романа Москаля, партнера ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери».

Автор твору, Джим Коллінз, являється американським бізнес-консультантом, письменником та  дослідником.

В основі його книги – багаторічне дослідження, що мало на меті сформулювати головні принципи ведення бізнесу в несприятливих умовах. Ґрунтуючись на строгих наукових висновках, автори формують гіпотези, які потім підтверджують або спростовують фактами. Чому в умовах економічної нестабільності одні компанії процвітають, інші ж – занепадають? Які риси відрізняють лідерів, що успішно долають негативні обставини, від тих, хто не може впоратися з ними? У пошуках відповіді на ці запитання автори приходять до несподіваних висновків.

Автори книги, на прикладі 20 найуспішніших компаній США, досліджують 5 правил успішного розвитку компанії.

Під час зустрічі колеги дізнались, як перемагати в будь-яких, навіть найбільш екстремальних умовах, як знаходити правильний шлях і будувати величну компанію, що здатна не просто реагувати на події, а створювати їх.

Наступне засідання Книжкового клубу Відділення АПУ в Харківській області буде ще більш цікавішим та пізнавальним, тому слідкуєте за нашими новинами та долучайтесь до активної роботи!

Новини комітету

18 червня 2019
15 жовтня 2019
15 жовтня 2019
24 лютого 2020

У вас є цікава ідея заходу?