Бізнес vs правоохоронці: АПУ організувала інтерв’ю з начальником Управління захисту інвестицій ОГП

Комітет Асоціації правників України з кримінального та кримінально-процесуального права 13 червня провів захід «Бізнес vs правоохоронці».

Захід відбувся у форматі інтервʼю з Олександром Максименком, начальником Управління захисту інвестицій та запровадження спеціалізації прокурорів Офісу Генерального прокурора. Інтерв’юером став Сергій Бойко, член Ради Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, радник VB PARTNERS.

Зокрема, пан Максименко розповів про роботу свого управління, на яке покладені завдання із протидії та недопущення протиправних дій в розслідуваннях щодо бізнесу та забезпечення прав суб’єктів господарювання.

Також спікер приділив увагу Стандартам діяльності прокурорів у сфері захисту інвестицій під час досудового розслідування, затвердженим Генеральним прокурором у квітні цього року.

Окрім того, у фокусі інтерв’ю були результати аудиту кримінальних проваджень стосовно бізнесу, поточний стан справ у таких провадженнях, подальші реформи у сфері захисту інвестицій тощо.

Учасники заходу мали змогу не лише послухати Олександра Максименка, а й поставити йому запитання та подискутувати з ним.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?