Кредитні транзакції з нерезидентами у контексті нового валютного законодавства

КИЇВ — 18 лютого 2019 року. Комітет з банківського, фінансового та страхового права Асоціації правників України провів захід, присвячений застосуванню нового валютного законодавства до кредитних транзакцій з нерезидентами.

У заході взяли участь представники Національного банку України Емал Бахтарі, керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків НБУ, та Сергій Чечель, начальник відділу регулювання експорту та імпорту капіталу Департаменту відкритих ринків НБУ, які безпосередньо брали участь у розробці нового валютного законодавства, а також представники провідних українських банків та юридичних фірм. Модерував дискусію Андрій Нікіфоров, Голова Комітету з банківського, фінансового та страхового права АПУ, керівник банківської та фінансової практики київського офісу МЮФ Kinstellar.

Обговорення було зосереджено на практичних аспектах, пов’язаних із застосуванням нового валютного законодавства до кредитних транзакцій з нерезидентами. Учасники заходу мали можливість почути думку представників НБУ та інших спікерів щодо різних питань, що виникають у процесі повідомлення НБУ про кредитні договори та здійснення платежів за кредитними договорами. Окрему увагу було приділено визначенню відповідності вартості запозичення ринковим умовам, накопиченню коштів у валюті для майбутніх платежів за кредитним договором, залученню кредиту співпозичальниками та застосуванню е-лімітів до платежів за поруками.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?