Обговорення PSD2, законопроекту 7270 та віртуальних валют у рамках засідання щодо змін у ландшафті платіжного ринку

КИЇВ — 11 грудня 2018 року. Відбулося засідання «Зміни у ландшафті платіжного ринку: PSD2, законопроект 7270 та криптовалюти», організоване Комітетом з банківського, фінансового та страхового права.

Засідання проходило у форматі панельної дискусії, учасниками якої були Наталія Лапко, директор департаменту платіжних систем Національного банку України, Артур Муравицький, директор департаменту фінансового бізнесу УкрПошта, Каріне Абрамян, керівник управління грошовими потоками Креді Агріколь, Ігор Олехов, член ради Комітету АПУ з банківського, фінансового та страхового права, партнер Baker McKenzie, та Анна Тітова, заступник голови Комітету з банківського, фінансового та страхового права АПУ та експерт у платіжних системах. Дискусію модерував Андрій Нікіфоров, Голова Комітету АПУ з банківського, фінансового та страхового права, керівник банківської та фінансової практики київського офісу МЮФ Kinstellar. 

Презентація пані Анни за посиланням, а з презентацією, що супроводжувала доповідь пана Артура, можна ознайомитися тут.

Учасники засідання обговорили стан платіжного ринку в Україні та тенденції його розвитку. У присутніх була можливість задати свої запитання та почути думку регулятора, провідного комерційного банку та УкрПошти, яка активно розвиває свої фінансові послуги, щодо законопроекту 7270 та іншого законодавства, над яким працює департамент платіжних систем НБУ, а також щодо імплементації PSD2 в Україні. Наприкінці заходу Андрій Нікіфоров запропонував учасникам засідання порівняти традиційну платіжну інфраструктуру з віртуальними валютами і поділитися думками щодо здатності криптовалют замінити існуючі способи електронних розрахунків.

Дивіться відео з прямої трансляції заходу:Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?