Комітет АПУ подав пропозиції до законопроекту щодо захисту економічної конкуренції

КИЇВ — 07 лютого 2018 року. Комітет з конкуренційного права Асоціації правників України звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Андрія Іванчука з проханням врахувати пропозиції Комітету АПУ до проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції» (реєстр. № 6746 від 17.07.2017).

У зверненні Комітет підкреслив, що Асоціація правників України є всеукраїнською громадською організацією, що об’єднує близько 6 000 правників із метою сприяння втіленню в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудови правової держави та розвитку юридичної професії.

До лав АПУ входить велика кількість провідних експертів із різних сфер науки та практики, які, у свою чергу, володіють унікальними знаннями та широким практичним досвідом у відповідних галузях.

Зокрема, на базі АПУ активно функціонує Комітет з конкуренційного права, серед пріоритетів і завдань якого є участь у вдосконаленні профільного законодавства.

Нещодавно відбулося засідання Комітету АПУ, на якому його члени остаточно затвердили перелік пропозицій, які, на їхню думку, варто врахувати при роботі над вказаним законопроектом. Комітет у зверненні висловив сподівання на плідну співпрацю.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?