Розпочато прийом заявок на посади членів рад комітетів другої групи

КИЇВ — 22 січня 2018 року. Прийом заявок кандидатів на посади членів Рад Комітетів здійснюватиметься із сьогоднішнього дня і до 9 години ранку 29 січня 2018 року. Формується склад рад таких галузевих підрозділів:

1. Комітету з конкуренційного права.

2. Комітету з конкурсного права.

3. Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права.

4. Комітету з медичного права.

5. Комітету з міжнародного права.

6. Комітету з нерухомості та будівництва.

7. Комітету з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права.

8. Комітету зі спортивного права.

9. Комітету з транспортного права.

10. Комітету з фармацевтичного права.

11. Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права.

Запропонувати кандидатуру(и) на посаду члена ради комітету можливо через посилання на google форму, яку кожен член відповідного комітету отримає на свою електронну скриньку, вказану ним при реєстрації.

Звертаємо увагу на необхідність актуалізації своєї електронної адреси (оновити контактні дані можливо шляхом написання листа на скриньку: members@uba.ua).

Кандидат на посаду члена ради має надіслати свою програму розвитку комітету на найближчі 2 (два) роки на електронну скриньку komitet@uba.ua. Період направлення програми: з моменту подачі кандидатури та не пізніше ніж за 2 календарних дні до дня початку електронного голосування.

Запропонувати кандидатуру або самовисунутися згідно Положення про порядок проведення виборів до підрозділів АПУ може лише член АПУ, який належить до відповідного комітету. Переглянути належність члена АПУ до відповідного галузевого підрозділу можна запосиланням.

З інформацією щодо повноважень членів ради комітету АПУ Ви можете ознайомитись у Положенні про Комітети.

Інформація до відома:

Вибори ради комітету мають форму електронного опитування та складаються з таких етапів:

Перший етап: прийом кандидатур на посади членів рад комітетів. Тривалість — 7 календарних днів.

Другий етап: за необхідності, презентація кандидатами своїх програм розвитку. Тривалість — 5 календарних днів з дня закінчення прийому заявок.

* Для включення кандидатури до електронного бюлетеню кандидат має подати свою програму розвитку галузевого підрозділу на найближчі 2 роки.

Третій етап: електронне голосування. Кожному членові відповідного комітету буде надіслано посилання на електронний бюлетень з кандидатурами на посади членів рад та їх програмами розвитку. Протягом 7 календарних днів з моменту отримання такого повідомлення члени комітету зможуть проголосувати, відмітивши гідних, на їх думку, претендентів.

За результатами голосування обрані особи затверджуються Правлінням на посади членів рад комітетів.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо процедури виборів членів рад комітетів ви можете звернутися до координатора комітетів та форумів Секретаріату АПУ за телефоном: +38 (044) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.ua. Контактна особа — Тетяна Осауленко.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?