Комітет АПУ надав свої пропозиції до проекту роз’яснень АМКУ

КИЇВ — 15 січня 2018 року. Комітет АПУ з конкуренційного права звернувся до першого заступника Голови Антимонопольного комітету України — державного уповноваженого Марії Ніжнік із проханням прийняти до уваги пропозиції Комітету до проекту Рекомендаційних роз’яснень щодо порядку застосування частини першої статті 25 Закону України «Про захист економічної конкуренції» під час оцінки негоризонтальних концентрацій.

Комітет звернув увагу, що до лав АПУ входить велика кількість провідних експертів з різних сфер науки та практики, які, у свою чергу, володіють унікальними знаннями та широким практичним досвідом у відповідних галузях.

Зокрема, на базі АПУ активно функціонує Комітет з конкуренційного права, серед пріоритетів і завдань якого є участь у вдосконаленні профільного законодавства.

Тож, у відповідь на лист АМКУ №200-29/02-13686 від 15.12.2017 року Комітетом напрацьовано низку пропозицій до проекту Рекомендаційних роз’яснень щодо порядку застосування частини першої статті 25 Закону України «Про захист економічної конкуренції» під час оцінки негоризонтальних концентрацій, які Комітет і пропонує розглянути АМКУ.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?