Система доменних імен (DNS): захист та протидія зловживанням

КИЇВ — 17 листопада 2017 року. Комітети АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету та з інтелектуальної власності АПУ організували та провели обговорення особливостей функціонування та використання системи доменних імен.

Модератором заходу виступила Катерина Олійник, голова Комітету АПУ з інтелектуальної власності, радник, керівник практики інтелектуальної власності АО Arzinger, арбітр з вирішення доменних спорів за процедурами UDRP та URS NAF, патентний повірений України.

На захід був запрошений спеціальний гість Карлос Альварес, Director of SSR Engagement ICANN, який підготував лекцію на тему: «Основи системи доменних імен (DNS) та зловживання DNS з протиправними цілями в контексті роботи правоохоронних органів та адвокатів».

Карлос Альварес — юрист, а також фахівець у сфері кібербезпеки, безпеки DNS в ICANN. Його робота безпосередньо пов’язана з виконанням місії ICANN з безпеки, стабільності та стійкості системи унікальних ідентифікаторів Інтернет.

Спікер пояснив принципи роботи системи доменних імен (DNS), як вона використовується в якості вектора атаки і зловживання правами громадян. Окрім цього, експерт освітив шляхи вирішення цих проблем з більш практичного погляду оперативної безпеки, правозастосування та адміністративних процедур. Завдяки доповіді пана Альвареса учасники дізналися, як злочинці використовують DNS і чому це важливо знати юристу або слідчому з точки зору протидії зловживанню DNS.

Долучайтеся до заходів Комітетів АПУ, з нами ви підвищите свій професійний рівень та зробите внесок у формування якісного правового поля. Анонси ви знайдете на сайтіАПУ та на сторінці у Фейсбук.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?