Друга група на черзі. Приймаємо заявки на посаду голів комітетів АПУ

Протягом 7 календарних днів відбуватиметься прийом заявок на посаду голови комітету Асоціації правників України до таких галузевих підрозділів:

  • Комітет з конкуренційного права;
  • Комітет з конкурсного права;
  • Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права;
  • Комітет з міжнародного права;
  • Комітет з нерухомості та будівництва;
  • Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права.

Пропозиції прийматимуться до 09 години 13 листопада.

Дані про кандидата на посаду голови комітету прохання надсилати на електронну адресу komitet@uba.ua, зазначивши: прізвище, ім’я та по батькові кандидата, місце роботи та займану посаду, електронну адресу для листування та контактні номери телефонів.

Кандидати, яких рекомендовано, мають надати свою згоду балотуватися на посаду голови комітету та своє бачення розвитку комітету на найближчі 2 роки.

У разі самовисунення кандидата до листа необхідно додати заяву про самовисунення у довільній формі та програму розвитку комітету на найближчі два роки.

Запропонувати кандидатуру або самовисунутись, згідноПоложення про порядок проведення виборів до підрозділів АПУ, може лише член АПУ, який належить до відповідного Комітету. Переглянути належність кандидата/члена АПУ до відповідного галузевого підрозділу можна за посиланням.

З інформацією щодо компетенцій та повноважень голови Комітету АПУ Ви можете ознайомитись у Положенні про Комітети.

Інформація до відома:

Вибори голови комітету мають форму електронного опитування та складаються з таких етапів:

Перший етап: прийом кандидатур на посаду голови відповідного Комітету. Тривалість — 7 календарних днів.

Другий етап: зустріч-знайомство членів комітету з претендентами на посаду очільника комітету задля знайомства, спілкування та презентації програми діяльності. Тривалість — 5 календарних днів, з дня закінчення прийому заявок.

Третій етап: електронне голосування. Кожному члену комітету буде надіслано посилання на електронний бюлетень з кандидатурами на посаду голови комітету та їх програмами розвитку галузевого підрозділу. Протягом 7 днів з моменту отримання такого повідомлення члени комітету зможуть проголосувати, відмітивши гідних, на їх думку, претендентів.

У разі виникнення питань щодо процедури виборів голів комітетів АПУ ви можете звертатися до координатора комітетів та форумів Секретаріату АПУ за телефоном: (044) 492-88-48 або e-mail: komitet@uba.ua. Контактна особа — Тетяна Осауленко.

Новини комітету

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!

Міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days: мислити глобально! | 08 грудня 2023