Правники обговорили особливості вирішення спорів з ФГВФО та НБУ

КИЇВ — 8 червня 2017 року. Комітет АПУ з процесуального права провів засідання, на якому обговорили актуальні питання судової практики вирішення спорів з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та Національним Банком України (НБУ).

Спікерами виступили Тетяна Ігнатенко, адвокат, радник LCF, та Ірина Кобець, адвокат, юрист LCF. Модерував дискусію Володимир Павленко, адвокат, радник Integrites.

Серед учасників заходу були практикуючі юристи, а також представники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У залі відбулася справжня відкрита дискусія між представниками адвокатури та ФГВФО з найгостріших питань вирішення спорів з ФГВФО та Національним Банком України.

Основним доповідачем на зустрічі виступила пані Ірина, яка на прикладі ПАТ «Банк Михайлівський» розглянула питання, коли саме потрібно звертатися до суду вкладникам проблемного банку, способи захисту прав вкладників у разі визнання уповноваженою особою ФГВФО правочинів нікчемними, а також позиції суду з цього питання.

Окрім цього, учасники обговорили питання підвідомчості спорів, вибору належного способу захисту та співвідношення приватного і публічного інтересу в таких справах.

Висловлюємо вдячність усім учасникам заходу!

Долучайтеся до діяльності Комітету з процесуального права і надсилайте свої пропозиції та побажання на адресу: komitet@uba.ua

Презентація «Актуальні питання оскарження визнання правочинів нікчемними».

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?