Правники проаналізували стратегію реформування державних банків

КИЇВ – 27 лютого 2017 року.  Комітет АПУ з банківського, фінансового та страхового права провели круглий стіл, де обговорили нюанси реформування державних банків.

Своїми знаннями та досвідом з колегами ділились: Олександр Бевз, начальник відділу Департаменту реєстраційних питань та ліцензування Національного банку України, Артем Шевальов, реформатор, фінансовий експерт, в.о. голови Ради директорів Директорату країн Швейцарії, України, Ліхтенштейну, Туркменістану, Сербії, Монтенегро, Молдови ЄБРР, Анна Артеменко, державномий уповноважений Антимонопольного комітету України, Роман Шпек, Голова Ради Незалежної асоціації банків України, Олена Коробкова, Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України, Оляна Гордієнко, член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Модератором заходу виступила Юлія Кирпа, голова Комітету АПУ  з банківського, фінансового та страхового права, партнер ЮФ AEQUO.

Під час заходу учасники обговорили, мабуть, одну із найактуальніших тем фінансового сектору - реформування державних банків. Розпочали із аналізу можливих шляхів уникнення монополізації банківського, платіжного та суміжних ринків.  Спікери зазначили, що одними з ключових завдань, що визначені в засадах стратегічного реформування державного банківського сектору є докорінний перегляд принципів та механізмів корпоративного управління державними банками та cфокусування бізнес- та операційних моделей державних банків з метою досягнення найвищої ефективності їх діяльності. Успішна реалізація зазначених завдань, за словами експертів, сприятиме удосконаленню принципів та механізмів корпоративного управління, підвищенню конкурентоспроможності та ефективності діяльності державних банків.

Далі учасники плавно перейшли до визначення конкретних нормативних змін задля реалізації цих планів. Значну увагу приділили необхідним законодавчим змінам у сфері корпоративного управління державних банків та законодавства про приватизацію.

Долучайтеся до діяльності Комітету АПУ з банківського, фінансового та страхового права! Чекаємо ваші пропозиції та побажання на адресу: komitet@uba.ua.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?