Правники проаналізували нюанси захисту по статті 258 ККУ

КИЇВ — 02 листопада 2016 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів засідання, присвячене темі: «Специфіка захисту по статті 258 ККУ».

Своїм досвідом та знаннями з колегами поділилися Євгеній Солодко, голова Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Адвокатська група «Солодко і партнери», та Ігор Чудовський, адвокат, керуючий партнер АО «Чудовський і партнери».

Під час дискусії учасники проаналізували поняття тероризму, терористичного акту та терористичної діяльності, спираючись на наукові доробки вчених і діюче вітчизняне законодавство, зокрема ЗУ «Про боротьбу з тероризмом».

Окрему увагу приділили розгляду питання особливостей звільнення від кримінальної відповідальності при обвинуваченні в терористичній діяльності.

«У статті 258 КК грізно звучить, що передбачається покарання за тероризм, але коли ми дивимося на реєстр судових рішень, то не бачимо реальних вироків. Ніхто не сів, ніхто не отримав 15 років або довічне. Хоча є стаття 260 — створення незаконного збройного формування. Пам’ятаєте, як біля будівлі СБУ на інтерв’ю зібралися Болотов, Корсунський, покійний Ципкалов, Карякін, і сказали: «Ми армія південного сходу» і показали автомати? Це вже факт, і він доводить особливо тяжкий злочин, більше нічого доказувати не потрібно», — зазначив пан Ігор.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?