Правники обговорили способи боротьби з порушенням прав адвокатів

ХЕРСОН — 29 липня 2016 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів чергове виїзне засідання у м. Херсоні, на якому обговорили практичні аспекти роботи адвоката у кримінальному процесі.

В якості доповідачів виступили: Тарас Безпалий, заступник голови Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер, адвокат АО «Безпалий та партнери», та Євген Грушовець, адвокат, партнер ЮФ «Аріо».

Під час заходу учасники ознайомились із основними напрямами переслідування адвоката та особливостями проведення обшуків у приміщенні адвоката. Експерти поділилися власним досвідом і показали на прикладах, як ефективно захистити права та інтереси адвоката і клієнта під час проведення кримінального провадження. Зокрема, було зазначено, що важливу роль під час здійснення процесуальних дій щодо адвоката у межах кримінального провадження відіграє об’єднання зусиль адвокатів.  

Наприкінці заходу адвокати отримали корисні практичні поради щодо самозахисту адвокатів при здійсненні професійної діяльності, а також сертифікати про проходження навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації.

З презентацією заходу можна ознайомитися за посиланням.

Новини комітету

У вас є цікава ідея заходу?