Електронні гроші в Україні: чи є майбутнє? - фахове обговорення

КИЇВ – 19 липня 2016 року. Комітет АПУ з банківського, фінансового та страхового права разом з Комітетом АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету провели дискусію на тему «Тенденції та проблеми розвитку ринку електронних грошей в Україні».

Своїм досвідом з аудиторією ділилися: Марина Масло, керівник юридичного відділу MoneXy, член Комісії Громадської ради НБУ з питань платежів фізичних осіб, Вероніка Пучкова, керівник з правового забезпечення поточного бізнесу, юридичного управління ПАТ «Альфа-Банк» та Ігор Олехов, партнер МЮФ Baker & McKenzie Ukraine, член ініціативної робочої групи з впровадження PayPal в Україні, який водночас модерував дискусію разом з Микитою Полатайко, головою Комітету АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, юристом, координатором ІТ-практики ЮФ Sayenko Kharenko.

Серед гостей заходу були: Олексій Тітов, експерт-консультант WebMoney.ua, Ганна Савченко, старший радник з юридичних питань ПрАТ «Київстар», Оксана Пранципал, керівник юридичного управління Global Money, та Антон Шаперенков, директор MAXI CARD.

Під час жвавої дискусії учасники обговорили чинні обмеження у сфері випуску та обігу електронних грошей та шляхи їх усунення. Окрему увагу звернули на оподаткування операцій  з електронними грошима.

Далі проаналізували тенденції у сфері регулювання сфери електронних грошей в Україні, включаючи Директиви ЄС, які мають бути імплементовані в законодавство нашої країни.

Наприкінці заходу учасники приділили увагу проблемам допуску іноземних провайдерів платіжних послуг на український ринок.

За результатами домовилися зібрати пропозиції щодо удосконалення правового регулювання відносин у сфері використання та випуску електронних грошей і підготувати звернення до відповідних установ.

Тож, якщо у Вас є такі пропозиції, надсилайте їх на адресу: komitet@uba.ua з позначкою «Електронні гроші».

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК