Споживче кредитування в Україні під прицілом профільного Комітету

КИЇВ — 17 червня 2016 року. Комітет з банківського, фінансового та страхового права провів обговорення практичних аспектів споживчого кредитування.

Своїми знаннями з учасниками ділились: Олена Дідовець, провідний юрисконсульт відділу підтримки партнерських відносин та методології Управління правової підтримки роздрібного бізнесу та СМБ юридичного департаменту UniCredit Bank, Тетяна Талалайко, начальник відділу правової підтримки активних операцій та консультування Управління правової підтримки роздрібного бізнесу та СМБ юридичного департаменту UniCredit Bank, та Вероніка Пучкова, керівник з правового забезпечення поточного бізнесу, юридичного управління, ПАТ «Альфа-Банк», яка й модерувала засідання.

Серед питань, винесених на обговорення, були: директива № 2008/48/ЄС Європейського парламенту та Ради ЄС про договори споживчого кредитування і її вплив на національне законодавство України, новели проекту Закону України «Про споживче кредитування» (№2455). Крім того, учасники розглянули особливості укладення договору про споживчий кредит у проекті Закону України «Про споживче кредитування», новели проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг» (№2456).

Долучайтеся до діяльності Комітету АПУ з банківського, фінансового та страхового права, надсилайте свої пропозиції і побажання на адресу: komitet@uba.ua.

Новини комітетів

У вас є цікава ідея заходу?